Zákazkový vývoj aplikácií

Prevedieme vaše plány v skutočnosť

Priblížte sa svojim zákazníkom a partnerom, držte krok s dobou. Mobilné aplikácie môžu zvýšiť povedomie o značke, prehĺbiť dôveru u existujúcich zákazníkov alebo priviesť nové obchodné príležitosti. Spektrum využitia mobilných aplikácií je široké a hranice tvorí len a len vaša fantázia.

Tím mobilných vývojárov MasterAPP je pripravený pomôcť s vývojom aj vašej aplikácie. Vďaka zázemiu dátových centier disponujeme vlastnou infraštruktúrou potrebnou pre vývoj softvéru. Špecializujeme sa na platformy iOS, OS X a Android, ale cudzie nám nie sú ani Windows a webové technológie. Vďaka skúsenostiam v oblasti optimalizácie viditeľnosti a dohľadateľnosti v relevantných obchodoch typu App Store alebo Google Play dokážeme ponúknuť aj komplexné zabezpečenie marketingu a predaja.

Globálne úspešné aplikácie

Realizovali sme a na trh úspešne uviedli rôznorodé aplikácie - od rodinných cez technologické až po hry. Boli sme okrem iného prvou českou spoločnosťou, ktorá vypustila hru na Apple Watch.

Osobný prístup

Stojíme si za tým, že úspešná spolupráca spočíva predovšetkým vo vzájomnom pochopení. Preto každému zákazníkovi starostlivo načúvame a spoločne navrhujeme ideálne riešenie na mieru jeho požiadavkám.

Najmodernejšie trendy

Náš tím vývojárov vytvára inovatívne mobilné aplikácie s dôrazom na najmodernejšie trendy. Sme otvorení a aktívne sledujeme najnovšie udalosti z oblasti mobilného vývoja.

Aké aplikácie sme úspešne uviedli na trh?
Baby Monitor by Annie

Najspoľahlivejšia aplikácia na stráženie vašich detí. Funguje naprieč platformami iOS, OS X, Android, ale dostupná je aj verzia pre hodinky Apple Watch. #2 baby monitor na americkom trhu.Tasty Food Scanner

Rodinný poradca a sprievodca nákupom potravín. Aplikácia vás upozorní na všetko dobré aj zlé. Umožňuje aj vzájomné porovnanie potravín. Nastavením nutričného profilu za vás Tasty postráži, že potravina vyhovuje vášmu diétnemu režimu.

Master Server Monitor

Monitoruje stav serverov v datacentrách Master Internet. Zákazníci s aktívnou službou monitoringu môžu svoje servery sledovať napríklad aj z fitness náramku alebo chytrých hodiniek.ShapeMania

Multiplatformná hra pre iOS a Android vyskúša váš postreh pod časovým tlakom. Cieľom tejto geometrickej hry je včas a správne umiestniť súťažný obrazec do predlohy.

Proces návrhu

1. Konzultácia a prvé rokovanie

Spoločne sa pobavíme o zadaní, víziu prevedieme do konkrétnej podoby, poradíme a na základe týchto informácií navrhneme cenovú ponuku.

2. Špecifikácia

Bližšie a konkrétnejšie budeme riešiť wireframes, API a konkrétne podmienky.

3. Vyvíjame

Naplno sa venujeme vývoju vašej aplikácie, priebežne podľa dohody môžeme konzultovať jednotlivé míľniky.

4. Testujeme

V úzkej spolupráci so zákazníkom pracujeme na doladeniu a drobných chybkách. Pre túto potrebu máme skúsený tím interných testerov.

5. Vypúšťame aplikáciu do sveta

Po dohode so zákazníkom odovzdávame hotovú aplikáciu alebo ju priamo publikujeme pre verejnosť.

Máte záujem o vývoj aplikácie na mieru?

Ak chcete používať tento kontaktný formulár, musíte mať povolený Javascript.

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE