22.10.2014

Máte v hlave nápad na mobilnú aplikáciu? Vďaka inkubátoru Master Internet mu môžete vdýchnuť život. Líder v poskytovaní cloudových a datacentrových služieb Master Internet vyčlenil na vývoj a podporu najlepšej mobilnej aplikácie päť miliónov korún. Výhercovi súťaže o najinovatívnejšiu aplikáciu navyše vyplatí stotisíc v hotovosti.

Master Internet hľadá do svojho inkubátora nevšedné nápady na aplikácie určené na distribúciu ako firemným zákazníkom, tak aj širokej verejnosti. Do súťaže o nápad na mobilnú aplikáciu využívajúcu cloudového zázemia sa do konca novembra môže prihlásiť prakticky ktokoľvek. Stačí mať v hlave jasnú predstavu o inovatívnej mobilnej aplikácii pre platformy iOS alebo Android. Softvérová divízia Mastera vám ju potom pomôže uviesť na trh a do víťazného nápadu je ochotná investovať až päť miliónov korún. Nápady budú posudzované z hľadiska uplatnenia, technickej realizácie a výnosnosti. Súťaž je určená autorom doteraz nerealizovaných projektov. Kompletné znenie pravidiel súťaže vo formáte pdf je k stiahnutiu tu.

Ako vyhrať?

  • V hlave mám nápad na mobilnú aplikáciu pre chytré telefóny či tablety
  • Poznám cieľovú skupinu zamýšľané aplikácie a problém, ktorý používatelia riešia
  • Dokážem vysvetliť, čím je aplikácia výnimočná
  • Najneskôr do 25. novembra sa zaregistrujem na soutez@master.cz
  • Počkám a možno sa dočkám aj pozvánky k osobnému predstaveniu aplikácie
  • Ak budem najlepší, získam 100 tisíc korún v hotovosti a až 5 miliónov na vývoj a 30% podiel z každoročného zisku

Nemáte nápad, ale napriek tomu chcete stať pri zrode špičkových mobilných aplikácií pre globálny trh? Softvérová divízia Master Internet aktuálne znova rozširuje tím vývojárov a programátorov mobilných aplikácií. Viac informácií k ponúkanej pozícii je k dispozícii na www.master.cz/kariera/.

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE