Podporujeme

Světluška je dlhodobý projekt Nadačného fondu Českého rozhlasu založený na solidarite a dobrej vôli ľudí, ktorí sa rozhodli darovať nevidiacim trochu svetla. Světluška pomáha deťom a dospelým s ťažkým zrakovým postihnutím. Je oporou pre tých, ktorých neľahký životný osud postavil pred každodennú výzvu: znova a znova sa učiť životu v tme - bez pomoci jedného z najdôležitejších ľudských zmyslov.


APLA ČR združuje a zastrešuje verejnoprospešné organizácie, ktoré uplatňujú postupy a metódy pri práci s osobami s poruchou autistického spektra uznávané odbornou verejnosťou a vo svojej činnosti sa uberajú smerom hlavného (mainstreamového) terapeutického prúdu a nie alternatívnych metód.
Vybrané referencie

Spoločnosť FTV Prima prevádzkuje celoplošné televízne vysielanie programov Prima, Prima COOL, Prima Love a Prima ZOOM. Značka vznikla premenovaním vôbec prvej komerčnej televíznej stanice v Českej republike, ktorá začala vysielať na území Prahy v roku 1993.


Najväčší predajca ojazdených áut v strednej a východnej Európe. Skupina AAA auto pôsobí na tru už viac ako dvadsať rokov a prevádzkuje hustú sieť pobočiek v Česku, na Slovensku, ale aj v Maďarsku a Rusku.


Jedna z najväčších mediálnych korporácií a popredný výrobca elektroniky, videa, videohier a nástrojov komunikácie pre maloodberateľov aj profesionálov.


Najstaršia značka českej cestovnej kancelárie pôsobiacej na trhu kontinuálne od roku 1920. Niekoľkokrát bola vyhlásená najlepšou cestovnou kanceláriou v Českej republike.


Popredný dodávateľ profesionálnych riešení z oblasti informačných a komunikačných technológií orientujúci sa na komplexné dodávky a výstavbu počítačových sietí pre stredne veľké a veľké zákazníky.


Dodávateľ obalových materiálov a logistických služieb, odborník na českých aj európskych trhoch. Vo sfére balenia pre export zaberá už viac ako tridsať rokov poprednú svetovú pozíciu.


Spoločnosť sa zaoberá prevádzkou a realizáciou internetových služieb počínajúc registráciou domén a súvisiacimi webhostingovými službami až po správu serverov.


Direct logo

Direct pôsobí ako univerzálna neživotná poisťovňa, ktorej vedenie aj zamestnanci sú presvedčený, že poisťovníctvo môže fungovať inak a lepšie. Dôraz sa kladie na zrozumiteľné produkty a ľudský prístup.


Ministerstvo práce a sociálnych vecí je orgánom štátnej správy v pracovnoprávnej oblasti a oblasti sociálneho zabezpečenia. Svoju nezastupiteľnú úlohu plní v oblasti výplaty dôchodkov a sociálnych dávok.


Jeden z troch štrukturálnych fondov Európskej únie, kľúčový pre rozvíjanie zamestnanosti a realizovanie Európskej stratégie zamestnanosti.

Názor zákazníka


Ministerstvo pre miestny rozvoj je ústredným orgánom štátnej správy vo veciach regionálnej politiky, politiky bývania a ďalších. Svojou zodpovednosťou za správu finančných prostriedkov hrá v štátnej správe významnú úlohu.


Štátny fond pôsobiaci pod Ministerstvom životného prostredia, ktorý okrem iného organizačne zaisťuje aj dotačný program Nová zelená úsporám. K štartu tohto dotačného programu využili tvorcovia aplikácie pre podanie prihlášok výhod, ktoré poskytuje cloudhosting od Master Internet.

Prípadová štúdia Názor zákazníka


Politicky aj ekonomicky nezávislá národná tlačová a informačná agentúra, ktorej poslaním je poskytovať objektívne a všestranné informácie pre slobodné vytváranie názorov.


Uznávaná vzdelávacia inštitúcia, ktorá ponúka súčasné špičkové vedecké a odborné znalosti na ôsmich fakultách a Ústavu súdneho inžinierstva v širokej škále predovšetkým technických odborov.


Uznávaná vzdelávacia inštitúcia, ktorá ponúka súčasné špičkové vedecké a odborné znalosti na ôsmich fakultách a Ústavu súdneho inžinierstva v širokej škále predovšetkým technických odborov.


Nebankový poskytovateľ úverových produktov a služieb, ktorý na českom finančnom trhu pôsobí už viac ako pätnásť rokov.

Názor zákazníka


Komerční banka logo

Komerční banka, dcérska spoločnosť francúzskej skupiny Société Générale, patrí medzi popredné bankové inštitúcie v Českej republike, strednej aj východnej Európe. Poskytuje finančné produkty a služby pre občanov, malé a veľké podniky, fyzické aj právnické osoby.


Rohlik logo

On-line supermarket Rohlík.cz doručuje nákup českým domácnostiam už od roku 2014. Viac ako 50 tisíc zákazníkom v Prahe a Brne tak uľahčuje život a šetrí im čas.


Jeden z najväčších internetových obchodov na českom trhu poskytujúci široký sortiment tovaru. Master Internet pripravil pre Kasa.cz clusterové riešenie, ktoré umožnilo implementovať nové funkcie, ale tiež podstatne zvýšilo dostupnosť serverov.

Prípadová štúdia Názor zákazníka


Štátna príspevková organizácia pre podporu podnikania a investícií posilňuje konkurencieschopnosť českej ekonomiky prostredníctvom podpory malých a stredných podnikateľov.


Súkromná celoplošná rozhlasová stanica, ktorá spolu s rádiom Európa 2 patrí dlhodobo medzi TOP 3 najpočúvanejšie rádia v Českej republike.


Súkromná celoplošná rozhlasová stanica orientujúca sa na mladých poslucháčov. Dlhodobo patrí medzi TOP 3 najpočúvanejšie rádia v Českej republike.


Najväčšia špecializovaná sieť predajní v obore vybavenie kúpeľní a kuchýň pôsobiaci v štyridsiatich predajniach po celej Českej republike.


Pivovary Staropramen sú druhým najväčším producentom piva v Českej republike. Spoločnosť je tiež významným českým exportérom.


Jednotka na českom trhu v predaji elektrospotrebičov prevádzkujúca hustú sieť maloobchodných predajní v regióne strednej Európy.


Najväčšia a najsledovanejšia regionálna televízia pôsobiaca v Moravskosliezskom kraji.


Softwarová spoločnosť zaoberajúca sa vývojom IT aplikácií a systémov v oblasti osobnej dopravy na ceste aj železnici. Produkty brnenskej spoločnosti sú viac než pätnásť rokov neoddeliteľnou súčasťou života miliónov cestujúcich.


E-shop a najväčšia sieť špecializovaných cyklopredajní v Česku. Okrem bicyklov ponúka aj kompletný sortiment cyklistických doplnkov.


Špecialista na e-shopy a všetky e-commerce aktivity. Spoločnosť je tiež vydavateľom troch významných českých internetových médií - Svet hardware, TV Freak a Digimánie. Pre Oxyonline navrhla naša spoločnosť rackhousingový program s umiestnením v dvoch lokalitách.

Prípadová štúdia Názor zákazníka


Skupina CTG je autorom a prevádzkovateľom informačných systémov zaisťujúcich kľúčové procesy súvisiace s golfom v Česku a na Slovensku. Centrálne prevádzkované internetové aplikácie spoločnosti zaisťujú agendu Českej golfovej federácie a rezervácie a odbavenia hráčov na niekoľkých desiatkach ihrísk.


Spoločnosť SMART Comp je prevádzkovateľom a vlastníkom telekomunikačnej siete NETBOX. Na českom trhu pôsobí už viac ako 15 rokov a doteraz realizovala viac ako 100 tisíc prípojok. Zákazníkom poskytuje komplexnú ponuku služieb od jedného poskytovateľa tzv. Triple play (hlas, internet, HDTV).


Národný pamiatkový ústav je najväčšou príspevkovou organizáciou Ministerstva kultúry ČR s celoštátnou pôsobnosťou. Jednou z jej prvoradých úloh je vedenie databázy kultúrnych pamiatok, zhromažďovanie informácií o histórii pamiatkových objektov, ale aj posudzovanie úprav a stavebných zámerov. Pôsobí okrem iného aj ako vedecké pracovisko a ročne vydáva desiatky publikácií.


Počítačová škola Gopas je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Ročne absolvuje odborné kurzy takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria práve IT špecialisti.


Zväz českých a moravských spotrebných družstiev (Skupina COOP) združuje 48 spotrebných družstiev, ktorá prevádzkujú dohromady takmer 2 900 predajní, je tak najväčšou sieťou predajní potravín v Českej republike.


ByznysWeb ponúka online riešenie pre tvorbu webových stránok a internetových obchodov. Prevádzkuje ju pôvodom slovenská spoločnosť IRISOFT s viac ako desaťročnou históriou. S ByznysWebom si za krátky čas dokáže vytvoriť vlastnú www stránku alebo internetový obchod úplne každý. Web alebo e-shop je navyše okamžite pripravený na plnenie obsahom.

Názor zákazníka


Etnetera logo

Etnetera a.s. už 20 rokov pomáhá vytvárať vzhľad a funkčnosť predných internetových portálov v ČR. Súčasne vyvíja vlastné produkty (jNetPublish, Soyka, SmartMeter).


Elnino logo

Internetová parfuméria Elnino.cz ponúka parfémy a kozmetiku od viac ako 360 originálnych značiek. Disponuje dvoma kamennými pobočkami v Prahe a je držiteľom titulu ShopRoku 2009 - 2013.


Amnesty International logo

Amnesty International je celosvetové hnutie, ktoré monitoruje porušovanie ľudských práv a iniciuje kampane proti ich porušovaniu. V súčastnej dobe má hnutie 7 milionov členov a sympatizantov vo viac ako 150 štátoch a regionoch. Výsledky dosahuje aj vďaka autorite, ktorú získala behom 50 rokov svojej činnosti.


VB Taxi logo

Pôvodom bratislavská taxislužba VB Taxi disponuje vlastným vozovým parkom s unikátnym žlto-bielym designom Verejnej bezpečnosti. Konkurenčnou výhodou oproti ostatným taxislužbám je okrem objednávky cez mobilnú aplikáciu predovšetkým špičkový informačný systém. Ten vzniká interne a beží na serveroch Master Internet.


Hartmann logo

Spoločnosť HARTMANN-RICO a.s. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distributórov zdravotnických prostriedkov a hygienických výrobkov v Českej republike. Vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti Paul Hartmann AG do vtedajšieho podniku Rico Veverská Bítýška. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny HARTMANN so sídlom v Heidenheimu v SRN.

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE