Podpora:   Praha 777 919 485 | Brno 777 919 484

Vybrané referencie

Komentáre zákazníkov


Jiří Hašek, riaditeľ riadenia kategórie a produktov T-Mobile

Master Internet sme vybrali ako nášho subdodávateľa hostingových služieb z viacerých dôvodov. Medzi tie hlavné patrila flexibilita, dlhodobá stabilita na trhu hostingu a predovšetkým profesionálne zázemie dátových centier v lokalitách Praha / Brno.Tomáš Richter, obchodný riaditeľ KASA.cz s.r.o.:

"Ideálne serverové riešenie je také, o ktorom ani neviem, že ho máme. To stávajúce od Master Internet sa danému ideálu veľmi blíži - pripomína sa len fakturáciou, ktorá je vzhľadom k pokoju, ktorý nám riešenie prinieslo, adekvátna."Miroslav Štufka, M-hosting.cz:

"Už dlhšiu dobu som nad mieru spokojný so službami, ktoré od Vás odoberám. Okrem pár detailov, nad ktorými rád zažmúrim oko, môžem hodnotiť Master Internet veľkou jednotkou - najlepšia firma v oblasti housingu, s ktorou som sa kedy stretol. O tom ma presvedčila aj dnešná skúsenosť, keď som telefonicky a neskôr aj osobne rokoval s podporou datacentra v Prahe. Okrem absolútne profesionálnej pomoci bol aj veľmi ústretový a nápomocný, čoho si veľmi vážim. Chcel by som týmto poďakovať celému tímu za dobrú prácu, ktorú odvádza."Zdeněk Michálek, konateľ spoločnosti oXy Online s.r.o.:

"Pre naše podnikanie potrebujeme dostatočné kapacity serverov, rozšírené možnosti zálohovania a hlavne bezpečné dátové úložiská, aby všetky naše e-shopy aj e-ziny bežali za každých okolností. Preto je nevyhnutelné poskytnúť im nielen kvalitný hosting na profesionálnych serveroch, ale aj dostatočnú technickú podporu a garanciu, že každý problém bude okamžite vyriešený. Spolupráca so spoločnosťou Master Internet prebiehala podľa našich predstáv. Pohotovo reagovali na všetky naše požiadavky a ponúkli nám riešenie šité plne na mieru našej firme."Michal Kaděra, konateľ spoločnosti Banan s.r.o.:

"Našim klientom ponúkame služby na maximálnej úrovni s garanciami dostupnosti. Aby sme mohli plniť svoje záväzky, je pre nás nevyhnutelná spolupráca so spoľahlivým a flexibilným partnerom na poli serverhousingu, ktorým spoločnosť Master Internet bezpochyby je. Veľmi si ceníme najmä rýchlosti riešenia požiadaviek, ochoty na všetkých úrovniach, a v neposlednom rade individuálneho prístupu, ktorého sa nám dostáva."RNDr. Václav Mach, prevádzkovateľ WebDnes.cz:

"Chcel by som takto poďakovať za ochotu vášmu mladému personálu v datacentre Master DC Praha, kde som v pondelok menil jeden zo serverov. Všetci zamestnanci boli veľmi nápomocní a urobili takmer nemožné, aby mi pomohli s problémami, na ktoré som narazil počas inštalácie nového zariadenia."Matěj Šedivý, riaditeľ úseku IT architektúry a bezpečnosti CETELEM ČR, a.s.:

Služby Master Internet plne napĺňajú naše požiadavky a očakávania a sú pre nás predovšetkým vďaka svojej úplnej spoľahlivosti veľkým prínosom.


Doplnkové služby

K hostingovým službám ponúkame širokú paletu doplnkových služieb (geograficky separovaná záloha, monitoring dostupnosti služieb, administrácia a ďalšie).


Partnerstvo

Úzko spolupracujeme s dodávateľmi špičkového hardwaru a technológií. Medzi našich partnerov patrí napr. DELL, Intel, Stulz, Emerson, Cisco, Rittal a ďalší.


24/7 Support

Naša technická podpora je zákazníkom k dispozícií na zelenej linke v ľubovoľnú dobu, tj. 24/7/365.


Redundantná sieť

Naša hlavná sieť je plne zálohovaná v rámci ČR aj zahraničia a bola vybudovaná na technológiach CISCO.


15 rokov skúseností

Spoločnosť Master Internet pôsobí na poli hostingových a internetových služieb už 15 rokov.