Prenájom datacentra

Priestor vyhradený vašim technológiám

Master Internet zaisťuje aj kolokačný priestor. Zákaznícke technológie umiestnime do oddelených uzamykateľných klietok, ktoré budú pod nepretržitým dohľadom bezpečnostných kamier. Vďaka zaklietkovaniu a kódovým dverám pri vstupe do datacentra sa k vašim technológiám nemá šancu dostať neoprávnená osoba. Pohyb všetkých osôb po datacentre je kamerami nielen monitorovaný, ale tiež nahrávaný.

Bezpečnosť na prvom mieste

Datacentrá MasterDC spĺňajú prísny technologický štandard Tier 3 vrátane nonstop fyzickej ostrahy budovy, kódových dverí, kamerového systému a protipožiarneho plynového hasenia.

Spoľahlivý a stabilný poskytovateľ

Máme viac ako pätnásť rokov skúseností v oblasti hostingových služieb a stovky spokojných zákazníkov. ISO certifikácia managementu kvality a bezpečnosti informácií navyše potvrdzujú, že sa na nás môžete naozaj spoľahnúť.

Vysokokapacitné pripojenie

Vďaka zmluvám s prevádzkovateľmi chrbtových sietí garantujeme rýchlosť doručenia dát v závislosti na regióne užívateľa. Naša sieť je osadená výhradne technológiami značky Cisco Technologies.

Ďalšie priestory na prenájom

Premýšľate ako zdokonaliť logistiku? Využite možnosti prenájmu skladovacích priestorov alebo kancelárií pre vaše IT oddelenie v budove datacentra.

Dopravná dostupnosť

Nehrá rolu, či sa k nám vydáte autom alebo mestskou hromadnou dopravou. Vždy ľahko dorazíte do cieľa. A parkovať môžete priamo v areáli.

Možnosť riešenia na zákazku

Riešime aj špecifické zákazkové projekty na mieru zákazníkom. Naši sieťári pomôžu s návrhom riešenia, zaistia kabeláž a asistovať môžu aj pri inštalácii. Ak to vyžaduje klient, zasiahneme aj v rámci služby On-site support.

Datacentrum DC Praha

Videoprehliadka výstavby, členenie a sprievodca technologickými prvkami nášho datacentra Master DC Praha.

VIAC INFORMÁCIÍ

Zaujal vás tento produkt?

Ak chcete používať tento kontaktný formulár, musíte mať povolený Javascript.

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE