OpenStack cloud

Verejný cloud na otvorenej technológii

Virtuálny server na otvorenej platforme OpenStack s ohromujúcim výkonom a masívnou škálovateľnosťou. Špeciálne pre OpenStack vytvorili naši programátori aj moderné užívateľské rozhranie, ktoré vám uľahčí obsluhu serverov. Vyskúšajte pre svoj projekt platformu, na ktorej bežia aj cloudy svetových datacentrových gigantov.

Otvorená platforma

Virtualizáciu fyzických serverov zaisťuje slobodná technológia OpenStack. Táto open source platforma poskytuje kompletnú infraštruktúru pre beh cloudu. Je bezpečná, spoľahlivá a ľahko škálovateľná.

Jednoduchá obsluha

Virtuálne servery na platforme OpenStack vynikajú svojím výkonom a masívnou škálovateľnosťou. Vysokú dostupnosť riešenia zaistí cluster, ktorý si môžete postaviť sami v intuitívnom webovom rozhraní.

Značkové Dell EMC servery

Cloudové platformy Master Internet sú prevádzkované výhradne na značkových serveroch popredného výrobcu Dell EMC. Vďaka špičkovým technológiám bude váš server ešte rýchlejší, než si dokážete predstaviť.

OpenStack server od €0.32 / deň

Kontaktujte naše obchodné oddelenie pre konzultáciu a kalkuláciu špecifického projektu.


KONTAKTUJTE NÁS

Bloková storage

Bez doplnkové služby pre ukladanie dát sa u verejného cloudu nezaobídete. Bloková storage v cloude rieši problém rastúcich databáz a aplikácií v priebehu času. Aj tie výpočtovo najnáročnejšie procesy pobežia vďaka nej hladko a bez problémov.

Vyberajte medzi dvoma typmi - Capacity na SAS a Performance na SSD diskoch. Jednoducho vyberte, či stojíte skôr o vysoký výkon alebo kapacitu. Táto doplnková služba pre vás bude k dispozícii v používateľskom rozhraní zákazníckeho informačného systému, je teda možné ju zriadiť aj dodatočne.

Administrátor radí

V OpenStacku majú virtuálne inštancie pevne definované veľkosti. Vytvorte zo svojej inštancie šablónu a škálujte horizontálne! Prevádzkové dáta odporúčame ukladať na separátne blokové úložiska (Volumes).

Martin Žídek, technický riaditeľ

Chcem cloud na platforme OpenStack

Ak chcete používať tento kontaktný formulár, musíte mať povolený Javascript.

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE