Sme poskytovateľ serverhostingových služieb, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Sme správne miesto pre vaše dáta.

Master Internet prevádzkuje dátové centrá v Prahe a Brne a má viac ako pätnásť rokov skúseností v tejto oblasti. Z drobného poskytovateľa hostingu a dátových služieb sme vyrástli v popredného prevádzkovateľa datacentier s vlastnou cloudovou platformou. V súčasnej dobe je naším hlavným cieľom pomáhať podnikom s optimalizáciou ich serverového riešenia a dosahovať čo najvyššej dostupnosti. S rastúcou cenou elektrickej energie sa zároveň sústredíme na najmodernejšie technológie s redukovanou spotrebou.

Vízie a hodnoty, ktoré vo vnútri Master Internet zdieľame, stoja na troch pilieroch:

Dáta v pohybe

Dáta a informácie sa pohybujú nepredstaviteľnou rýchlosťou všade okolo nás. Naším poslaním je dávať tomuto pohybu zmysel a poriadok. Klientom sprístupňujeme ich dáta v ľubovoľný moment kdekoľvek na svete a zabezpečujeme, aby boly vždy v poriadku tam, kde majú byť.

Bezpečnosť predovšetkým

Systematicky študujeme najaktuálnejšie technológie z oblasti bezpečnosti IT a aplikujeme ich v rámci poskytovaných služieb. Naším cieľom je, aby si zákazníci mohli užívať pokoja a pocitu bezpečia.

Orientácia na zákazníka

Stojíme si za tým, že úspešná spolupráca spočíva predovšetkým vo vzájomnom pochopení. Preto každému zákazníkovi starostlivo načúvame a spoločne navrhujeme ideálne riešenie na mieru jeho požiadavkám.

Top management

Filip Špaček

prevádzkový riaditeľ

Petr Štěpánek

obchodný riaditeľ Praha

Martin Žídek

technický riaditeľ

Bezpečnosť predovšetkým

Sme jedným z mála poskytovateľov serverhostingových služieb, ktorý je držiteľom certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2015 a bezpečnosti informácií ISO 27001:2013.

Čo to znamená pre vás? Certifikácie potvrdzujú, že všetky procesy, ktoré u nás prebiehajú, majú svoj poriadok. Medzinárodne platný štandard ISO 27001 definuje požiadavky na systém managementu bezpečnosti informácií, predovšetkým bezpečnosti dôvery informácií pre zamestnancov, procesy, IT systémy a stratégiu firmy.

Certifikovaná profesionalita

Všetci naši technickí pracovníci pravidelne absolvujú školenia a certifikácie, ktoré potvrdzujú ich odborné znalosti a zručnosti. Administrátori tak bez problémov zvládajú svoje každodenné činnosti od konfigurácie a správy až po detekciu problémov a odstránenie ich príčin. Technici na najzodpovednejších pozíciách disponujú stupňom Professional certifikácie CCNP alebo jeho ekvivalenty, ktoré preukazujú schopnosti navrhovať a realizovať správu rozsiahlych sietí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
  • RIPE NCC Certified Professionals - RIPE Database Associate

RIPE Database Associate

Spolupracujeme s tými najlepšími

Dlhodobo spolupracujeme s dodávateľmi špičkového hardware a softwarových technológií. Medzi našich partnerov patria Dell EMC, HP, Cisco, Microsoft, VMware, Rittal, Anect a ďalšie.

FENIX


Podporujeme

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE