OKT15

Stali sme sa prvým Preferred partnerom Dell v ČR

Česká pobočka Dell zverejnila novú stratégiu pre poskytovanie cloudu. Namiesto investície do vlastných dátových centier a vytváranie konkurencie svojej vlastnej partnerskej báze sa spoločnosť Dell rozhodla podporiť lokálnych partnerov v regiónoch. Spoločnosť Master Internet sa stala prvým tzv. Dell Preferred partnerom pre oblasť cloudu v Českej republike. Zákazníci tak už nemusia ukladať dáta v cloude za hranicami, ale môžu využiť lokálnych služieb vďaka silnému partnerstvu.


OKT02

Natáčanie filmu v Master DC Praha

V Pražskom dátovom centre sa nedávno natáčala časť záberov z komédie Maturita, ktorý mieri do kín tento rok v novembri. Režisér Maturity Tomáš Houška si vybral datacentrum Master Internet kvôli rozsiahlym a vizuálne moderným priestorom.


AUG16

Hľadáme nových kolegov

Do nášho tímu v Brne hľadáme nových kolegov na pozíciu programátor informačného systému, administrátor Linuxu a PR špecialistka. Viac o ponúkaných pozíciách TU.


JÚN04

Úspešné obhájenie certifikátov

Spoločnosť Master Internet úspešne absolvovala po roku prvý dozorný audit a potvrdila tak dodržiavanie noriem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2006. Audit vykonala prestížna certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Czech, ktorá zistila, že všetky procesy v Master Internet sú na úrovni normy ISO.


MAR12

Akčná ponuka živých serverov

Zverejnili sme časovo obmedzenú extrémne výhodnú ponuku živých serverov. Najlacnejšie tarify začínajú už na 90 Kč za mesiac. Živý server je služba prenájmu cloudového servera účtovaného podľa reálneho využitia v 20-sekundových intervaloch. Vďaka tejto našej účtovacej metóde je možné platiť server iba za to, čo pre Vás urobí.


MAR07

Výkonný firewall pre cloudhostingové služby

Novo spoločnosť Master Internet ponúka pre ochranu dát cloudhostingových služieb vysoko výkonný firewall FortiGate od spoločnosti Fortinet. Firewally FortiGate majú plnú podporu protokolu IPv6 a podporujú transparentné alebo routed mód. Vlastná konfigurácia firewallu prebieha pomocou prehľadného web rozhrania, popr. CLI. Hostovaný firewall má stále aktuálnu databázu signatúr pre Antivirus a IPS.


FEB25

Získali sme hostingovú kompetenciu Microsoft

Microsoft uznáva hostingovú kvalifikáciu Silver partnera Master Internet. V prípade spolupráce s nami máte teraz istotu našej odbornosti: iba najlepších 5 % partnerov Microsoftu získalo odbornú kompetenciu. V rámci získania hostingovej kompetencie sme vyhoveli rozsiahlym technologickým požiadavkám a preukázali sme odbornosť splnením prísnych skúšok, ktoré vyvrcholili certifikačným procesom spoločnosti Microsoft.


JAN14

MasterCloud s novými Intel Xeon E5-2660 procesormi

Rozšírili sme náš MasterCloud o servery s novými Intel Xeon E5-2660 procesormi. Naša ponuka cloud hostingu teraz obsahuje obe platformy - AMD i Intel. Novo nasadené Intel procesory generácie Xeon E5-2660 našim zákazníkom výrazne urýchli beh jednovláknových aplikácií.


Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE