DEC27

Rozšírenie Master Cloud + Site Recovery

Dokončili sme rozsiahly update našej cloudovej platformy v Brne (navýšenie výkonu a rozšírenie dátového priestoru o desiatky terabajtov). S tým súvisí aj novo ponúkaná technológia Site Recovery, ktorá poskytuje zákazníkom plnú zálohu celého projektu v inom meste pre prípad fatálneho výpadku v primárnej lokalite.


OKT24

Nová generácia HP dedikovaných serverov

Master Internet obohatil hostingový trh ôsmou generáciou dedikovaných HP serverov. Vlajkovou loďou novej ponuky je veľmi bohatá konfigurácia HP Proliant 320e za akčných 2222 korún mesačne.


SEP27

Nový bankový účet

Našich zákazníkov informujeme o novom účte pre úhradu faktúr za služby, ktoré poskytujeme. Zmena je relevantná pre zákazníkov, ktorí doteraz platili v mene CZK na účet banky Fio. GE Money Bank, a.s. 713864001/0600


SEP12

Nová služba – Živý server

Uverejnili sme nový produkt Živý server. Ide o prenájom cloudového servera účtovaného podľa reálneho využitia v 20-sekundových intervaloch. Táto varianta je výhodná najmä pre prevádzkovateľov služieb, ktorí trpia na pravidelné výrazné výkyvy v zaťažení ich serverov – e-shopy, microsity, na ktorých beží rozhlasová a televízna reklama, stránky aktívne propagované na sociálnych sieťach, a pod.


AUG06

Zľavnená ponuka virtuálnych serverov

Master Internet výrazne zlacnel všetky tarify virtuálnych serverov. Najlacnejšie tarify VPS teraz začínajú na 320 korunách. U prenájmu VPS zákazník môže so serverom pracovať, ako by bol vyhradený iba pre neho, aj keď v praxi sú HW prostriedky zdieľané. Platí však, že Master Internet u každého VPS garantuje procesorový výkon, vyhradenú operačnú pamäť a diskový priestor.


MÁJ10

Získali sme certifikát ISO 9001 a ISO 27000

Spoločnosť Master Internet získala certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2006. Rozsiahly audit spoločnosti vykonala prestížna certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Czech, ktorá zistila, že všetky procesy v Master Internet sú na úrovni normy ISO. Získaním týchto certifikátov spoločnosť potvrdila nadštandardnú úroveň svojich služieb.


MÁJ02

Dokončili sme certifikačný audit

Dnešným dňom sme úspešne absolvovali záverečný certifikačný audit implementácie noriem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2006. Spoločnosť Master Internet týmto vstupuje medzi jedných z mála poskytovateľov serverhostingu v Českej republike, ktorí spĺňajú tento prísny medzinárodný štandard managementu bezpečnosti informácií.


JAN10

Master Internet dodáva hostingové služby pre zákazníkov T-Mobile Czech Republic a.s.

Spoločnosť T-Mobile Czech Republic spustila do plnej prevádzky svoju komplexnú ponuku hostingových služieb. Subdodávateľom je spoločnosť Master Internet, ktorá vyhrala rozsiahle výberové konanie a následne viac ako rok s T-mobile spolupracovala na implementácii a vzájomnej integrácii informačných systémov.


JAN04

Zníženie cien cloudhostingu

Na základe rastúceho objemu poskytovaných služieb na našej cloudovej platforme sme znížili naše ceny. Pre novú ponuku cloudhostingu kliknite tu.


Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE