NOV12

Nová zostava dedikovaného servera s Intel Core i5-750

Zverejnili sme novú zostavu dedikovaného servera s procesorom Intel Core i5-750. Pre viac informácií nahliadnite do vybavenia serverov a do ponúk dedikovaných / managed serverov, kde ju nájdete pod názvom EXPERT.


NOV01

Dátový tok presiahol 30 Gpbs

Celkový dátový tok našej siete dnes presiahol hranicu 30 Gbps, viac sa dozviete v prenosových štatistikách.


SEP01

Vylepšené tarify virtuálnych serverov

Rozšírili sme ponuku virtuálnych serverov o nové tarify VPS Gold a VPS Silver s jedným, resp. dvoma jadrami procesora Intel Quad-Core Xeon E5405 s 12MB L2 cache a 1333MHz FSB. Pre detaily zostáv viď cenník virtuálnych serverov.


JÚN25

Sťahovanie centrály

Centrála Master Internet sa presťahovala do úplne nových kancelárskych priestorov v ulici Purkyňova 35e. Brnenské datacentrum zostáva v budove Kovotermu na pôvodnej adrese Cejl 20. Prikladáme náhľad nových kancelárií.


APR15

Master Internet na LinuxExpo 2009

Dnes a zajtra prezentujeme naše služby a datacentrá na výstave LinuxExpo, najväčšej stredoeurópskej výstave a konferencii o Open Source software a Linuxu. Linux Expo (www.linuxexpo.cz) je miestom stretávania zástupcov Open Source komunity, podnikateľskej sféry a verejnej správy.


FEB20

Vyberte si z novej ponuky VPS

Zverejnili sme ponuku nových virtuálnych serverov. Pre ceny a ďalšie informácie navštívte stránku s cenníkom virtuálnych serverov.


FEB06

Microsoft Windows Server 2008 k prenajatým serverom

Novo ponúkame Microsoft Windows Server 2008 za výhodné ceny k našim prenajatým serverom. Viac informácií na stránke s operačnými systémami.


JAN16

Vylepšenie konektivity

Navýšili sme konektivitu do peeringových centier. Do českého centra nix.cz na 2 x 10 Gbit a do slovenského six.sk na 2 x 1Gbit.


JAN14

Viac ako 10,5 Gbps do NIXu

Maximálny dátový tok našej siete v rámci peeringového centra NIX dosiahol 10,5 Gbps, viď graf NIX.


JAN12

Maxima dátového toku

Celkový maximálny dátový tok našej siete dosiahol 15,1 Gbps, viac viď prenosové štatistiky


Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE