DEC10

Peerujeme s členmi DE-CIX a AMS-IX

Sprevádzkovali sme 10GE peering s členmi európskych peeringových centier DE-CIX a AMS-IX. Nemecké a holandské peeringové centrum patrí medzi najväčšie v Európe.


OKT09

Dátové prenosy Master Internet rastú

5 gigabitov za sekundu - takú hodnotu má v špičkách dátový tok z našej siete do ostatných sietí v Českej republike v rámci peeringového centra NIX. Za minulý mesiac stúpli naše prenosy v rámci NIXu o 1 Gbps.


OKT06

Aktualizovaná ponuka DELL serverov

Rozšírili sme ponuku dedikovaných zostáv o značkové servery DELL. Aktuálny zoznam ponúkaných zostáv nájdete na stránke vybavenie serverov. Pre informácie o jednotlivých tarifoch a cenách navštívte cenník dedikovaných serverov.


OKT01

Znižujeme ceny a zvyšujeme limity

Dnes vošli do platnosti nové ceny služieb. Zároveň dvojnásobne navyšujeme limit pre prenosy do NIX a znižujeme cenu za nadlimitné prenosy. Pre viac informácií môžete navštíviť jednotlivé stránky s cenníkmi server housingu, dedikovaných serverov, managed serverov a rack housingu.


SEP18

Dátový tok dosahuje v špičkách 4 Gbps

Celkový odchádzajúci dátový tok z našej siete do ostatných sietí v Českej republike v rámci peeringového centra NIX dosahuje v špičkách 4 Gbps. V špičke sa každú sekundu prenesie 0,5 GB dát.


JÚL18

IPv6 v novom Master DC Praha

V Master DC Praha je od dnešného dňa prístupný internetový protokol verzie 6, teda IPv6. Oproti IPv4 prináša IPv6 významné rozšírenie adresného priestoru. Viac informácií žiadajte u našich obchodníkov.


JÚN17

Pražské datacentrum Master DC slávnostne otvorené

Otvorili sme naše nové a zatiaľ najväčší datacentrum Master DC Praha v ulici Kodaňská 46, Praha Vršovice.


APR23

Staviame Master DC Praha

Nové datacentrum Master Internet práve vyrastá v pražských Vršovicích. Priebeh výstavby Master DC Praha môžete sledovať tu.


APR22

Prístupový bod GTS

Postavili sme nový 10Ge prístupový bod v Prahe v telehouse GTS Papierne. Bod je postavený na prenosovej technológii DWDM s kapacitou 4 x 10GE. Poskytované služby: IPv4 a IPv6 konektivita na portoch Fe, Ge, 10Ge. MPLS služby: L3VPN, EoMPLS.


MAR26

Nové technológie pre vaše použitie

V datacentrách sú k dispozícii prevodníky PS/2 -> USB, ktoré umožnia pohodlnú prácu s vašimi servermi, ktoré nemajú PS/2 porty, vrátane prístupu cez KVM over IP


Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE