DEC04

Nové prípojné body

V priebehu prvého kvartálu roku 2007 budú aktívne nové prípojné body (POP) v týchto mestách: České Budějovice, Znojmo, Havlíčkův Brod, Šumperk, Hodonín, Břeclav, Bratislava. Bližšie informácie o možnosti pripojenia získate na našich pobočkách.


DEC01

Plánované spektrum služieb v POP SIX

Od 1. marca 2007 spúšťame celé spektrum našich služieb v Bratislave - POP SIX, naša spoločnosť bude pripojená linkou 1Gbps do SIX. Budeme tiež odoberať geografickú záložnú zahraničnú konektivitu pre našu sieť.


OKT27

Technologické vylepšenia našej siete

Do prevádzky sme uviedli nové chrbtové Cisco rady 65XX už s 10GE porty. Na prelome roka 2006/2007 budeme upgradovať zahraničnú tranzitnú konektivitu na 10GE ​​s celkovou kapacitou 15Gbps.


OKT10

Navýšenie zahraničnej konektivity

Vykonali sme upgrade zahraničnej konektivity, aktuálna kapacita predstavuje 6 Gbps.


SEP20

Master Internet pozýva na Invex

Rovnako ako minulý rok, aj tento rok budeme vystavovať na Invexe. Náš stánok nájdete v pavilóne F pod číslom 11.


SEP01

Nové prípojné body

V priebehu septembra predpokladáme ukončenie príprav na realizáciu severného kruhu, a počas posledného štvrťroka zrealizujeme tieto nové body našej siete: Ústí nad Labem, Česká Lípa, Liberec, Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Ústí nad Orlicí a Šumperk. Bližšie informácie o možnosti pripojenia získate na našich pobočkách.


AUG28

Aktualizovali sme cenníky

K dnešnému dňu vstupujú do platnosti nové cenníky niektorých našich služieb - viď Server housing, Dedikované servery, Webhosting.


AUG25

Živá podpora 24/7

Od začiatku septembra spúšťame službu živej 24/7/365 podpory v českom a anglickom jazyku v telehouse Brno, ktorá umožní nepretržitý prístup do serverovne a bude dohľadovať sieť MAI.


AUG23

Nový bod siete POP Břeclav

V priebehu mesiaca septembra sprevádzkujeme POP v Břeclavi. Dostupné bude kompletné portfólio našich služieb nielen v samotnom meste, ale aj okolitých oblastiach.


AUG22

Vylepšenia chrbtovej siete

Zahájili sme práce na upgrade chrbtových trás na 2 x 1 GE medzi telehouse v Prahe GTS – Sitel – TTC a tiež národné siete Praha – Brno – Ostrava. Predpokladané ukončenie prác je druhá polovica septembra.


JÚN28

Sprevádzkovali sme vlastné pražské DC

Začiatkom mesiaca bolo sprevádzkované Pražské dátové centrum. Je väčšie ako to brněnské, má rovnakú kvalitu vybavenia (diesel agregát, UPS, reboot zásuvky, zálohovaná klimatizácia, atď.). Nachádza sa pri telehouse TTC, z ktorého čerpá zálohované napájanie. Cenové podmienky zatiaľ zostávajú rovnaké, aj napriek vyššej cene energií. Dúfame, že uspokojí vysoké nároky na kvalitu služieb.


MÁJ17

Nové priestory v Prahe

Budujeme vlastné pražské centrum špecializované na housing serverov na policiach. Pre viac informácií kontaktujte našich obchodníkov.


MÁJ08

Brnenské peeringové centrum CBIX

Dnes sa začala skúšobná prevádzka peeringového centra CBIX v Brne pod správou Master Internet prevádzkovanom na technológii Cisco Systems. Technológia sa nachádza v priestoroch housingového centra našej spoločnosti.


APR28

Hľadáme kolegov

Navštívte aktualizovanú rubriku Kariéra s aktuálnym zoznamom voľných pozícií v našej firme.


APR06

Budujeme nové priestory v Prahe

V priestoroch TTC Teleport sme zahájili výstavbu serverhostingového centra v Prahe špecializujúceho sa na housing serverov na polici. S TTC Teleport bude zdieľať časť technologického zázemia - dieselagregáty a protipožiarne senzory.


FEB16

Nový prístupový bod v Olomouci

Sprevádzkovali sme prístupový bod na Regionálnom Centre Olomouc. Umiestnený je v dvadsiatom podlaží, priamo na streche tejto výškovej budovy. Jeho poloha umožňuje ľahkú inštaláciu antén zákazníkov priamo na strechu budovy.


JAN04

Najnovšie prístupové body

Vybudovali sme prístupové body v Olomouci, Vyškove, Opave, Bruntálu a Ostrave (Zepter).


Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE