DEC14

Nový prístupový bod

V Novém Jičíně bol vybudovaný nový gigabitový prístupový bod našej siete.


DEC11

Prístupový bod v Ivančících u Brna

Prístupové body našej siete sa rozrástli o ďalšie, a to v Ivančicích u Brna.


OKT21

Nové housingové centrum v prevádzke

Zahájili sme plnú prevádzku nového housing centra v Brně. Už sme do neho presunuli veľkú časť našich aj zákazníckych strojov, a tým naďalej zlepšujeme poskytované služby. V blízkej dobe plánujeme zahájenie stavby podobného centra v Prahe, priestory už máme zabezpečené.


OKT20

Tranzitná konektivita dosahu 5 Gbps

Práve testujeme tranzitnú konektivitu operátorov Level3 a Tiscali. Celková kapacita zahraničného tranzitu našej siete je teda 5 Gbps.


OKT18

Master Internet mieri na Invex

V dňoch 24. - 27. októbra budete môcť nájsť našu firmu na Invexu v pavilóne B, v stánku číslo 14. Tešíme sa na vašu účasť.


SEP22

Testovacia prevádzka

Zahájili sme testovaciu prevádzku nového housing centra v Brně.


APR01

Prípojný bod v Českých Budějoviciach

Sprevádzkovali sme ďalšie prípojné miesto, a to v Českých Budějoviciach. Zákazníci z tejto lokality môžu kontaktovať naše obchodné oddelenie pre viac informácií.


MAR02

Upgrade trasy medzi Prahou a Brnom

Do prevádzky bola uvedená linka s kapacitou 1 Gbit/s (rozhranie Gigabit Ethernet) medzi Prahou a Brnom na prenosovej technológii DWDM ECI XDM. Táto linka umožní poskytovať naším zákazníkom v Brne dedikovaná prenosová pásma viac ako 100 Mbit/s.


JAN18

Plánovaná technologická vylepšenia našej siete

Počas februára 2005 pripravujeme upgrade trasy medzi Prahou a Brnom na 1 Gbps spolu so vstupom do peerigových centier SIX a NIX, v Bratislave a Viedni. Tento krok povedie k ďalšiemu výraznému skvalitneniu služieb.


JAN15

Dátový tok v špičkách dosahuje 400 Mbps

Sieť Master Internet už pravidelne dosahuje takmer 400 Mbps špičiek, čo potvrdzuje robustnosť a kvalitu dodávaných služieb.


JAN12

Mapa topológie

Aktualizovali sme mapu topológie našej siete.


JAN06

Navýšenie konektivity do NIX

Dnes sme sprevádzkovali prepoj 1 Gbps do NIXu, ktorý našim zákazníkom umožní ešte rýchlejší prístup do sietí českých internetových providerov (ISP).


Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE