Spoločnosť Master Internet pôsobí na trhu serverhostingových služieb už viac ako pätnásť rokov. Naši zamestnanci sú schopní a zodpovední ľudia. Očakávame od nich len tie najlepšie výkony, za ktoré si ich rozmaznávame a dokážeme náležite odmeniť. Sú vám blízke naše hodnoty? Naštartujte svoju kariéru u nás.

Prečo pracovať v Master Internet?

Stabilný a perspektívny zamestnávateľ

Stojíme na pevných základoch. Naše počiatky siahajú až do roku 1998, kedy sme začali prevádzkovať vlastné servery v Spojených štátoch amerických a neskôr tiež internetovú konektivitu. Rástli sme vtedy, a vďaka dopytu po kvalitných datacentrových službách a produktoch rastieme dodnes.

Príjemné pracovné prostredie

Sídlime v moderných kanceláriách ľahko dostupných mestskou hromadnou dopravou aj autom. Navyše sme kolektív mladých ľudí, a preto veríme, že z vašich kolegov sa skoro a veľmi ľahko stanú vaši noví priatelia.

Šanca pre absolventov

Podporujeme talentovaných mladých ľudí a dávame im šancu získať prax už pri štúdiu. Nezáleží, koľko máte rokov, ale čo môžete ponúknuť. Vďaka profesionálnemu tímu našich technikov a administrátorov sa budete aj naďalej vzdelávať od tých najpovolanejších.

Aktuálne hľadáme

Programátor Java

Náplň: Správa a vývoj firemného a zákazníckeho informačného systému, vývoj nových produktov, vedenie jednotlivých projektov a úloh, spolupráca s IT administrátormi a ďalšími programátormi, komunikácia so zamestnancami spoločnosti, najmä manažmentom.

Požadujeme: Znalosť Java SE, XML, HTML, MySQL/MariaDB, CSS. Znalosť anglického jazyka a schopnosť práce v tíme. Dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie s IT zameraním. Spoľahlivosť a proaktívny prístup.

Výhodou: Znalosť Jakarta Struts, Java EE, JSP, JavaScript, AJAX, Git, Ant, Tomcat, Eclipse IDE.

Ponúkame: Kariérny rast u jedného z najväčších hostingových providerov v ČR, individuálny prístup k zamestnancom a úlohám, prácu s rôznorodými a modernými technológiami v mladom kolektíve, firemné benefity.

Miesto: Brno

PHP programátor

Náplň: Vývoj a správa zákazníckeho informačného systému, integrácia existujúcich nástrojov a služieb do jednej platformy, spolupráca s IT administrátormi a ďalšími programátormi. Komunikácia so zamestnancami spoločnosti, najmä manažmentom.

Požadujeme: Znalosť PHP, JavaScriptu, MySQL a webových technológií. Znalosť anglického jazyka a schopnosť práce v tíme. Dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie s IT zameraním. Spoľahlivosť a proaktívny prístup.

Výhodou: Znalosť jazyka Java a PHP frameworku Nette.

Ponúkame: Kariérny rast u jedného z najväčších hostingových providerov v ČR, individuálny prístup k zamestnancom a úlohám, prácu s rôznorodými a modernými technológiami v mladom kolektíve.

Miesto: Brno

Programátor Apple

Náplň: Vývoj aplikácií pre iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a Apple TV.

Požadujeme: Znalosť vývoja v jazyku Swift alebo Objective C pre iOS alebo OS X. Profesionálny prístup a nasadenie. Ochotu stále sa učiť a zdokonaľovať. Schopnosť aspoň čítať anglicky.

Výhodou: Znalosť Web Services, REST API, cit pre grafiku a skvelé UI/UX. Znalosť agilných princípov a metodiky a ďalších programovacích jazykov a platforiem. Vysokoškolské vzdelanie v odbore.

Ponúkame: Príležitosť stať pri zrode špičkových mobilných a cloudových aplikácií pre globálny trh. Kreatívne využívanie najnovších technológií a platforiem. Prácu na plný alebo čiastočný úväzok v mladom a motivovanom tíme, riadenom agilnou metodikou Scrum. y.

Miesto: Brno/Praha

Programátor Android

Náplň: Vývoj aplikácií pre telefóny, tablety, hodinky a ďalšie zariadenia s Androidom.

Požadujeme: Znalosť vývoja v Jave pre Android. Profesionálny prístup a nasadenie. Ochotu stále sa učiť a zdokonaľovať. Schopnosť aspoň čítať anglicky.

Výhodou: Znalosť Web Services, REST API, cit pre grafiku a skvelé UI/UX. Znalosť agilných princípov a metodiky a ďalších programovacích jazykov a platforiem. Vysokoškolské vzdelanie v odbore.

Ponúkame: Príležitosť stať pri zrode špičkových mobilných a cloudových aplikácií pre globálny trh. Kreatívne využívanie najnovších technológií a platforiem. Prácu na plný alebo čiastočný úväzok v mladom a motivovanom tíme, riadenom agilnou metodikou Scrum. Možnosť profesionálneho rastu.

Miesto: Brno/Praha

Programátor Windows

Náplň: Vývoj aplikácií pre Windows PC a ďalšie zariadenia s Windows.

Požadujeme: Znalosť vývoja v jazyku C# alebo C++ pre Universal Windows Platform, WPF alebo WinForms. Profesionálny prístup a nasadenie. Ochotu stále sa učiť a zdokonaľovať. Schopnosť aspoň čítať anglicky.

Výhodou: Znalosť Web Services, REST API, cit pre grafiku a skvelé UI/UX. Znalosť agilných princípov a metodiky a ďalších programovacích jazykov a platforiem. Vysokoškolské vzdelanie v odbore.

Ponúkame: Príležitosť stať pri zrode špičkových aplikácií pre globálny trh. Kreatívne využívanie najnovších technológií a platforiem. Prácu na plný alebo čiastočný úväzok v mladom a motivovanom tíme, riadenom agilnou metodikou Scrum. Možnosť profesionálneho rastu.

Miesto: Brno

Pracovník technickej podpory

Náplň: Telefonická podpora zákazníkov datacentra. Asistencia zákazníkom a technikom datacentra. Dohľad služieb datacentra. Flexibilné plánovanie smien (vhodné aj pre študentov VŠ so zameraním IT).

Požadujeme: Pracovnú disciplínu. Záujem o oblasť IT. Znalosť práce s počítačom a internetom. Znalosť anglického jazyka. Úplné stredné vzdelanie elektrotechnického smeru.

Výhodou: Vyhláška č. 50, §6.

Ponúkame: Individuálny prístup k zamestnancom a kariérny rast. Profesionálne zázemie popredné hostingové spoločnosti v ČR. Spolupráca na rozvojových projektoch spoločnosti. Platové ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Miesto: Brno/Praha


Váš životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu kariera@master.cz, do predmetu uveďte názov pozície.

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE