10.01.2012

Spoločnosť T-Mobile Czech Republic spustila do plnej prevádzky svoju komplexnú ponuku hostingových služieb. Subdodávateľom je spoločnosť Master Internet, ktorá vyhrala rozsiahle výberové konanie a následne viac ako rok s T-mobile spolupracovala na implementácii a vzájomnej integrácii informačných systémov.

Hostingové služby od Master Internet ponúka T-Mobile v rámci svojho uceleného riešenia ProfiNet, ktoré komplexne pokryje telekomunikačné potreby každej firmy. Zahŕňa pevné aj mobilné hlasové a dátové služby vrátane housingu a prenájmu serverov. Vďaka neustálemu rozširovaniu ProfiNetu dokáže T-Mobile ponúknuť riešenia presne na mieru podľa potreby každého veľkého firemného zákazníka a jednoducho tak vyriešiť všetky jeho ICT požiadavky.

„Master Internet sme vybrali ako nášho subdodávateľa hostingových služieb z viacerých dôvodov. Medzi tie hlavné patrila flexibilita, dlhodobá stabilita na trhu hostingu a predovšetkým profesionálne zázemie dátových centier v lokalitách Praha/Brno," uviedol Jiří Hašek, riaditeľ riadenia kategórie a produktov zo spoločnosti T-Mobile.

„V kontexte plného spustenia hostingovej sekcie ProfiNetu očakávame ďalší nárast sprevádzkovaných služieb v našich datacentrách. Spoluprácu s T-Mobilom plánujeme naďalej rozširovať s neustálym vývojom našich hostingových služieb. Od partnerstva si sľubujeme aj väčšie pokrytie potrieb našich zákazníkov," dopĺňa prevádzkový riaditeľ Master Internet Filip Špaček.

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE