Administrácia

Aby server správne fungoval, musí sa o neho niekto starať. Osloboďte sa od starostí s aktualizáciami, zálohovaním alebo inštaláciou nového softvéru. Vďaka správe servera našimi certifikovanými administrátormi sa môžete sústrediť už len na vývoj vlastných aplikácií.

Ak budete chcieť inštalovať nový program, jednoducho kontaktujete našu technickú podporu. Root prístup a administrátorské heslá zostávajú v rukách našich certifikovaných administrátorov.

Windows alebo Linux? Vieme oboje

Na linuxové servery inštalujeme osvedčený a stabilný CentOS, ktorý je vďaka dlhému životnému cyklu aj veľmi bezpečný. U Windows serverov vykonávajú všetky zmeny naši administrátori.

Nonstop aktívny monitoring

V cene administrácie je štandardne 5 hodín práce mesačne. A pretože v datacentre pracujeme nonstop, zasiahneme naozaj kedykoľvek. Najneskôr do jednej hodiny.

Ovládajte svoj ​​linuxový server

Vďaka panelu ISP manager môžete čiastočne spravovať svoj ​​server. V jeho užívateľskej časti sa vyznáte aj bez skúseností s linuxovými operačnými systémami. Pridávajte domény, nastavte si spamovú filtráciu a ďalšie.

Monitoring služieb

Možno že využijete aj doplnkovú službu monitoring dostupnosti služeb. Pomocou systému Icinga sledujeme vyťaženie procesorov, výpočtového výkonu, teploty a ďalších parametrov. Ponúkame monitoring a reporting prevádzkovaných služieb z hľadiska dostupnosti, vyťaženie procesorov, výpočtového výkonu, obsadenie diskov, konzistencie RAID poľa, teploty a ďalšie.

Správne miesto pre vaše dáta

NAŠE DATACENTRÁ NÁJDETE V PRAHE AJ V BRNE